با توجه به درخواست های دوستان عزیز در خصوص ساخت اتاق های سرور و یا همچنین فارم های ماینینگ جهت ماین کردن ، این مجموعه برآن شده که اتاقک های سرد و Farm Mining هایی بر اساس نیاز مشتریان و طبق ساتاندارد های روز دنیا تولید نماید .

تمامی متریال به کار رفته در این فارم ها از مصالح درجه یک میباشد . استفاده از ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ماموت در این فارم ها کیفیت کاررا بسیار بالا برده است . فروش باکس نگهداری ماینر ها با ابعاد و اشکال مورد نیاز شما دارای سیستم تهویه باز برای خنک سازی و سیستم فیلتراسیون و تابلو برق و کابل کشی و همچنین سیستم شبکه UPT بصورت CAT6 .

طراحی و راه اندازی فارم ماینر ها با ظرفیت ۵۰ – ۱۰۰ – ۱۶۰ و ۲۰۰ عدد دستگاه در ابعاد و سایز مورد نظر به همراه کابل کشی استاندارد دارای اتاق گرم و سرد جهت مکش باد و خروج هوای گرم از داخل کابین فارم دارای درب های سردخانه ای مخصوص ، سنسور آلارم حرارت ، سنسور حرکت موجود زنده در اطراف و داخل کابین ، سنسور آلارم درب ، سنسور آلارم حرارت داخلی و ده ها امکانات دیگر برروی موبایل شما .

شما میتوانید تمامی این آلارم ها را از طریق موبایل و اپلیکیشن مخصوص دریافت نمایید . قفسه بندی فولادی جهت قرار گیری ماینر ها ( واتس ماینر ، انت ماینر و .. ) دارای فیوز های مینیاتوری و سیستم تهویه باز شامل ۸ دستگاه فن هفت پر مکنده و یک دیوار فیلتر از جنس فیلتر مکنده G4 به همراه ۱۶ عدد فیلتر .

سیستم روشنایی داخلی دارای ۳ عدد لامپ فلورسنت که تمامی کابل کشی و سیم کشی ها بصورت داکت و روکار طبق استاندارد های جهانی انجام شده است . سوئیچ و میکروتیک ۱۶-۴۸ پورت به همراه Router مرکزی .