کانکس کارگاهی متناسب با شرایط اقلیمی و محیطی منطقه مورد نظر شما همراه با امکانات رفاهی جهت اسکان کارگران ، تکنسین ها و مهندسین پروژه در نظر گرفته می شود.

امکان استفاده از تخت خواب ، فایـلینگ ، کپسـول آتش نشانی ، کاناپه تختخواب شو ، سیستم تهویه ، پارتیشن ، انواع درب ، کـابـیـنـت و قفسه ، سرویس حمام و توالت و آبدارخانه و … در کانکس کارگاهی این شرکت وجود دارد. از کانکس کارگاهی می توان در همه جا به راحتی استفاده نمود.  کانکس های کارگاهی درابعاد و مدل های مختلف تولید و عرضه می گردد.

 

اگر شما به امکانات دیگری در داخل کانکس کارگاهی نیز نیاز داشته باشید ما آن کانکس را برای شما فراهم میکنیم. به عنوان مثال برای این نوع کانکس می توان ارتفاع سقف را در صورت لزوم بلند تر ساخت و یا داخل آن امکاناتی از قبیل اتاق استراحت کارگران و نیز اتاق مهندسی ، آشپزخانه ، سالن غذاخوری و … احداث نمود .

کانکس های کارگاهی با نام های دیگری چون کانکس کارگاهی ، کانکس کارگری ، کانکس مهندسی ، کانکس خوابگاهی ، کانکس تجهیز کارگاه ، کانکس کمپ ، کانکس پیش ساخته و … شناخته می شود . تهیه و تولید کانکس کارگاهی و ارسال آن به تمام نقاط کشور .این کانکس ها بصورت آماده موجود میباشد و پس از ثبت سفارش به آدرس مشتری ارسال می گردد .