میهن کانتین پیشرو در طراحی انواع کانکس ، کانکس تجهیز کارگاه در سطح ایران و با دارا بودن بیشترین توان و موجودی کانکس تجهیز کارگاهی ، قادر است کارگاه عمرانی را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ممکن تجهیز و به شما تحویل نماید .

هم اکنونمیهن کانتین توانسته است با در اختیار داشتن بهترین اقلام مصرفی و کادر مجرب در زمینه طراحی و پیاده سازی کانکس تجهیز کارگاهی ،بعنوان بزرگترین مجموعه در زمینه تجهیزکارگاه در ایران و خارج از کشور فعالیت نماید . کانکس تجهیز کارگاهی با دارا بودن محیط داخلی قابل شست و شو و لایه ضد حریق و ضد زلزله و حشره ، با کف مقاوم ضد رطوبت و دیواره MDF 8 میلیمتر می باشد .

 

همچنین کانکس تجهیز کارگاهی دارای محیط خارجی بسیار شکیل و پنجره آلومینویم تک جداره و درب آلومینیوم با رنگ کوره ای می باشد .همچنین شما میتوانید با ارائه طرح پیشنهادی خود ( پلان و دیتیل های اجرایی ) آنرا شاپ نموده و مطابق با درخواست شما ساخته شود .

از نکات مهم و قابل توجه در آماده سازی تجهیز کارگاه توجه به افزایش بهره وری نیروی کار میباشد. میهن کانتین با بهره گیری از دانش واحد تحقیق و توسعه دغدغه های شما را در زمینه رفاه نیروی کار در مدت زمان استراحت و به طبع آن افزایش بهره وری نیروی کار را بر طرف نموده است. بهره وری نیروی کار در فضای کارگاه رابطه مستقیم با سرمایه گزاری و هزینه های کارفرما و مجری طرح دارد. رفاه و آسایش نیروی کار ، مدیران اجرایی ، مدیران پروژه و مهندسان حاضر در تیم اجرایی پروژه مستقیما در بازده کار انجام گرفته در پرسنل نمود پیدا می‌کند.