ساخت کانکس انباری براساس طرح و نقشه مشتری انجام می پذیرد. مزایای استفاده از کانکس انباری مقاوم بودن آن در برابر زلزله ، عایق حراراتی و برودتی و ضد خوردگی و جادار بودن آن ها می باشد.

علاوه بر موارد ذکر شده امکان ساخت در محل کانکس انباری در ابعاد مختلف نیز از جمله توانایی ها و مهارتهای این مجموعه می باشد. لازم به ذکر است که کانتینرهای میهن کانتین جهت انباری نیز توصیه می شود. دراسکلت این نوع کانکس ازپروفیل آهنی استفاده می شود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد، اسکلت کانکس انباری این شرکت در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد.

کانکس با کاربری های مختلفی که دارد می تواند به عنوان انباری نیز مورد استفاده قرار گیرد. کانکس انباری ، کانکس اسباب اثاثه، کانکس انبار مواد مصرفی، کانکس انبار مواد بهداشتی و کانکس انبار کارگاه و … از کاربری های کانکس انبار می باشد. این مجموعه با سالها تجربه در ارائه خدمات ، طراحی و ساخت انواع کانکس، کانتینر و کاروان، کانکس انبار را نیز جهت رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد. این کانکس با خصوصیاتی که دارد می تواند به عنوان یک اتاق پیش ساخته با کمترین هزینه جهت انبار وسایل و مواد مشتریان قرار بگیرد.

اداره ها و سازمانها، اماکن مسکونی و تجاری، اماکن کارگاهی و تولیدی و … همواره با کمبود فضا جهت انبار مواجه هستند که با استفاده از کانکس انباری میهن کانتین در ابعاد مختلف می توانند بر این مشکل خود فائق آیند. کانکس انباری به دلیل قابل حمل بودن توسط جرثقیل نسبت به انباری های سنتی این مزیت را دارد که در مکانهای مختلف می توان از آن استفاده کرده و استفاده از آن بصورت بلند مدت و در همه جا امکان پذیر می باشد.