میهن کانتین بر اساس بودجه و نیاز مشتریان محترم  کانکس اقتصادی (ارزان) را طراحی و تولید می نماید تا با حداقل سود کانکس های مناسبی به مشتریان محترم ارائه دهد. این مجموعه با ساخت بیش از ۳۰۰۰۰ دستگاه از کانکس اقتصادی (ارزان) و همکاری با پروژه های بزرگ عمرانی،راهسازی،ساختمانی و معدنی آماده خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشتریان محترم خود می باشد.

ویژگی های کانکس اقتصادی (ارزان) :

۱- طول عمر بالای ۱۰ سال در کانکس ویژه اقتصادی (ارزان) ۲- خدمات پس از فروش ۵ ساله  ۳- عایق بندی کامل در کانکس ارزان جهت حفظ دمای داخل ۴- قابل استفاده دفاتر مدیران پروژه ها و اتاق خواب کارکنان.

برخی از مشتریان خوب ما اغلب به دنبال قیمت ارزان و کیفیت مناسب می باشند. کانکس ارزان جزو پرطرفدار ترین محصولات در بین مشتریان است. ولی در راستای خرید کانکس ارزان و قیمت مناسب مشتریان باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشند؛ کانکس ارزان باید کیفیتی مطلوب داشته باشد که در عمل نیز مورد تایید باشد.

در حال حاضر در بین شرکتهای فروش کانکس اکثرا فقط دارای دفتر فروش بوده و به عنوان واسطه برای فروش کانکس و خانه های پیش ساخته عمل می کنند. در این حالت چون قیمت تمام شده کانکس برای این واسطه ها بیشتر از تولید کننده می باشد، آنها برای ارائه کانکس ارزان به مشتریان مجبور به کم نمودن کیفیت کانکس می باشند. لذا مشتریان برای خرید کانکس ارزان و به قیمت تولید باید حتما از کانکس سازی و تولیید کننده های کانکس خریداری نمایند.

این مجموعه جزو معدود کانکس سازی هایی می باشد که اقدام به ارائه کانکس ارزان و قیمت پایین می نماید. ما با داشتن خط تولید و کادری مجرب و ماهر بصورت شبانه روزی کانکس هاس روتین با قیمت پایین تولید نموده که در سراسر کشور عزیزمان و حتی خارج از کشور و مخصوصا کشورهای همسایه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید کانکس ارزان کافی است با واحد فروش میهن کانتین که بصورت شبانه روزی پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند تماس حاصل کرده و نوع و تعداد کانکس مورد نظر خود را اعلام نمایید.