این مجموعه جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به ساخت کانکس در پشت بام، حیاط و دیگر محل های مورد نظر شما می نماید. از این به بعد در آپارتمان خود، سالن مطالعه، سال جلسات، آرایشگاه، خیاطی، اتاق کار، اتاق استراحت، سالن ورزشی بانوان ، انباری و … خواهید داشت. ساخت کانکس ، اتاق پیش ساخته، خانه پیش ساخته و اجرای سازه در محل تخصص ماست .

اجرای کانکس در محل جهت محدودیت در انتقال و محدودیت در فضا میتواند انجام گیرد ، نیروهای متخصص ما در هر نقطه از کشور میتوانند حضور یافته و به نحو احسن تمامی مراحل ساخت کانکس و اتاق پیش ساخته را در محل انجام میدهند .

به دلیل محدودیت در حمل کانکس میتوان کانکس را در محل احداث نمود ، ساخت کانکس در محل هیچ محدودیتی نداشته و میتواند انجام شود . در بسیاری از خانه ها به دلیل کمبود فضا انباری تعبیه نمی شود . اما ما با اعزام نیروهای اجرایی مجرب و متعهد و مصالح کانکس و یا انباری مورد نظر شما را برروی بام ، حیاط و یا پارکینگ منزل شما احداث میکنیم .

ساخت انباری بر روی پشت بام ، ساخت انباری در حیاط و ساخت اتاق نگهبانی در محل ، ساخت کانکس در محل همگی از خدمات این مجموعه میباشد که با استفاده از پرسنل و نیروی کار مجرب و متعهد به مشتریان عزیز خدمت رسانی می کننند .